Technologia – FORPA – Producent ekologicznych opakowań na żywność
Technologia
Jako doświadczona drukarnia i producent opakowań stawiamy na innowacyjne rozwiązania technologiczne, nowoczesny park maszyn oraz kontrolę jakości na każdym etapie produkcji. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej jakości opakowania dla Twoich produktów. Dysponujemy jedną z najlepszych na świecie maszyn do produkcji opakowań CE Speedformer firmy Heiber+Schroeder oraz automat sztancujący YAWA TDS790.

Produkujemy opakowania kaszerowane (opakowania oklejone pełnokolorowym wydrukiem), które w połączeniu z wysokiej jakości drukiem offsetowym oraz różnymi formami uszlachetnienia (lakier, folia, hot-stamping, tłoczenie, flokowanie, brokatowanie i inne) pozwalają osiągnąć niesamowite efekty wizualne.
Wieloletnie doświadczenie, odpowiedni proces kontroli jakości oraz nowoczesny i rozbudowany park maszyn gwarantują produkt najwyższej jakości, który łączy wszystkie cechy dobrego opakowania:
Wysokie walory estetyczne uzyskiwane dzięki jakości druku offsetowego
Wyróżnienie opakowania dzięki technikom uszlachetnienia
Bardzo szeroki zakres możliwości konstrukcyjnych
Dużą wytrzymałość wpływającą istotnie na ochronę produktu przed uszkodzeniami mechanicznymi
Dbałość o procesy produkcyjne i logistyczne
Produkujemy opakowania, które są dostosowane do wymagań logistycznych, wynikających ze sposobu ich dystrybucji, sprzedaży, prezentacji produktów oraz wymagań nabywców. Finalny produkt kartonowy dostarczamy w sklejonej formie. W zależności od wymagań, opakowania wykonujemy w różnych rozmiarach, kształtach i gramaturach.
Wieloetapowość procesu produkcji opakowania
Proces współpracy rozpoczynamy od wspólnie opracowanego pomysłu, następnie przygotowujemy projekt i prototyp, a po jego akceptacji przechodzimy do produkcji, dostarczając finalnie produkt spełniający wszystkie postawione wymagania.