Poznaj nas – FORPA – Producent ekologicznych opakowań na żywność
Poznaj nas
Poznaj nas

Jesteśmy producentem opakowań a naszą specjalizacją są opakowania dla branży spożywczej, gastronomicznej, przemysłu związanego z przetwórstwem oraz pakowaniem warzyw i owoców. Nasze doświadczenie w produkcji które zdobywamy nieprzerwanie od 1985 roku pozwoliło nam zbudować ugruntowaną pozycję rzetelnego partnera dla klientów w kraju i za granicy. Jako firma rodzina w naszej kulturze organizacyjnej szczycimy się takimi wartościami jak lojalności oraz zaangażowanie w każdy element naszej produkcji. Mając na uwadze chęć dostarczania najlepszej jakości opakowań, naszą produkcję opieramy o wykwalifikowaną kadrę specjalistów oraz najlepsze rozwiązania technologiczne. Nasze doświadczenie oraz bardzo duży park maszynowy pozwalają nam na produkcję nawet skomplikowanych zleceń.
Każdego dnia tworzymy ekologiczne opakowania dla naszych klientów

Estetyczne, personalizowane podkreślające smak i wyróżniające się spośró konkurencji

Inwestycje i rozwój
Nieustannie inwestujemy i powiększamy park maszynowy o nowoczesne urządzenia wiodących producentów chcąc zapewnić najlepszą jakość oraz zwiększyć konkurencyjność oferowanych usług.
Kadra specjalistów
Posiadamy rozbudowane studio graficzne oraz doświadczony personel, który zadba o profesjonalne przygotowanie procesu druku i produkcji. Zgodnie z wymagania i oczekiwaniami naszych klientów.
Długofalowe relacje
Dbamy o budowanie długofalowego partnerstwa z klientami, dla których opakowanie jest jedną z najważniejszych części procesu produkcyjnego lub istotną częścią procesu sprzedaży.

Wiesz, że posiadamy certyfikaty ISO?

certyfikat iso 9001

W FORPIE produkujemy nasze opakowanie w oparciu o światowe normy ISO. Certyfikat ISO: 9001 to system określający normy zarządzania jakością.
- Prowadzimy kontrolę dokumentów i zapisów.
- Nasza kadra kierownicza bierze czynny udział w budowie systemu zarządzania jakością.
- Posiadamy system zarządzania zasobami.
- Systematyczne przeprowadzamy pomiary i ich analizę.
- Analizujemy wymagania naszych klientów
- Podejmujemy decyzje w oparciu o dane i fakty.

certyfikat iso 14001

Certyfikat ISO 14001 to system określający normy zarządzania środowiskiem. Dla naszej firmy ekologia ma duże znaczenie. FORPA działa w oparciu o zrównoważony rozwój. Kluczowym jest dla nas eliminowanie niekorzystnych czynników środowiskowych naszych produktów i usług. Dbamy o odpowiednie warunki do funkcjonowania naszej organizacji w sposób, który pozwoli zminimalizować negatywne czynniki oddziałujące na środowisko naturalne.