Poznaj ofertę ekologicznych opakowań! – FORPA – Producent ekologicznych opakowań na żywność

Poznaj ofertę ekologicznych opakowań!

Zastanawiasz się, co możemy Ci zaproponować? Dużo zależy od tego, czego potrzebujesz. Naszym celem jest odpowiadanie na potrzeby naszych klientów. Twoja firma jest związana z gastronomią i na co dzień sprzedajesz żywność w różnym wydaniu? W takim razie mamy dla Ciebie rozwiązania, obok których nie da się przejść obojętnie.

Tworzymy spersonalizowane opakowania

Ekologia od wielu lat jest postrzegana jako ważny element prowadzenia biznesu, ale nie tylko. Aktualnie jednym z priorytetów dla Unii Europejskiej jest właśnie ochrona środowiska. Z tego powodu między innymi wykluczono z użytku plastikowe opakowania na żywność. 

Wychodząc naprzeciw wszelkim regulacją, a także w trosce o otaczające nas środowisko tworzymy opakowania, które regulują światowe normy ISO. Certyfikat ISO 9001 określa system norm zarządzania jakością, natomiast ISO 14001 normy zarządzania środowiskiem. Dzięki temu tworzymy najlepszej jakości opakowania, w pełni ekologiczne, a nad wszystkim czuwa wykwalifikowana kadra specjalistów.

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdziesz spersonalizowane oferty w tym między innymi dla hurtowni oraz właścicieli restauracji. Chciałbyś spersonalizować swoje opakowania? Dajemy możliwość nadruku dowolnego zadruku offsetowego. Dodatkowo jesteśmy w stanie dopasować kształt do Twojego produktu.

Zamawiając opakowania bezpośrednio u nas, otrzymujesz nie tylko dostęp do pełnych stanów magazynowych, co daje Ci gwarancję dostępności, ale także zapewnimy szybką realizację i najlepszą cenę.

Oferta dla branży gastronomicznej

Produkujemy jednorazowe opakowania, przeznaczone dla branży gastronomicznej, takiej jak restauracje, fast foody, food tracki czy cateringi (np. dla linii lotniczych). 

W naszej ofercie znajdziesz opakowania na zróżnicowane typy dań, posiłków czy zestawów, przede wszystkim na wynos. Posiadają one różną gramaturę czy kształt — wszystko dopasowane do Twoich potrzeb. Jednymi z najpopularniejszych są boxy na burgery, kurczaka, wszelkiego rodzaju lunch boxy, a także opakowania na frytki czy jedzenie azjatyckie. Zamówienia przyjmujemy już od 5 tysięcy sztuk.

Oferta opakowań na żywność

Posiadamy także ofertę przeznaczoną między innymi dla firm zajmujących się pakowaniem produktów spożywczych. Znajdziesz u nas niecodzienne rozwiązania dla warzyw i owoców, ale nie tylko. Zajmujesz się produkcją słodkich specjałów? Znajdziesz u nas wiele ciekawych rozwiązań, a dodatkowo możesz je w dowolny sposób zapełnić na przykład swoim logo. 

Oferujemy opakowania przeznaczone na przykład do pakowania sushi czy wszelkiego rodzaju tacki na owoce lub warzywa. W naszej ofercie znajdziesz także pudełka zamykane i otwarte posiadające szerokie spektrum zastosowania w zależności od Twoich potrzeb.

Oferta dla hurtowni

Produkujemy opakowania przeznaczone dla branży spożywczej, gastronomicznej, a także przemysłu związanego z przetwórstwem, pakowaniem warzyw, owoców i produktów mięsnych. W jej skład wchodzą zarówno gładkie, niezadrukowane, jak i te spersonalizowane specjalnie dla Ciebie, na przykład z Twoim logo. Minimalna wysokość zamówienia wynosi 10 tysięcy sztuk.

Warto zaznaczyć, że nasze opakowania są w 100% ekologiczne i wyróżnia je transparentność w relacji ze środowiskiem. Tworzymy idealną alternatywę dla opakowań z tworzywa sztucznego, które są odpowiedzią na nowe regulacje narzucone przez Unię Europejską. 

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Napisz do nas na adres biuro@forpa.pl.