Kupuj prosto od producenta! – FORPA – Producent ekologicznych opakowań na żywność

Kupuj prosto od producenta!

Pakujesz produkty spożywcze? Z czasem może stać się uciążliwym fakt ciągłego poszukiwania dostawców oferujących opakowania na produkty spożywcze. Współpraca bez żadnych pośredników? Mamy rozwiązanie! Opakowania, które za każdym razem wyglądają estetycznie i jednocześnie są Twoją reklamą… to takie, które zakupisz prosto od producenta. Dlaczego warto? Zdradzimy Ci wszystkie tajemnice.

Dlaczego warto kupować od producenta?

Jesteśmy firmą, która wykonuje wysokiej jakości opakowania na żywność i nie tylko, ale także daje możliwość zaprojektowania tych opakowań specjalnie dla Ciebie. Jeżeli marzy Ci się jakieś opakowanie, którego wykonanie wydawało się niemożliwe, my to zmienimy! Z prawdziwą ekscytacją wykonujemy projekty na specjalne życzenie klienta. 

Dodatkowo masz możliwość całkowitej dowolności w personalizacji Twoich opakowań. Zależy Ci na małym, subtelnym, mało widocznym logo? Nie ma problemu. Chcesz, żeby zadruk pokrywał całe opakowanie? Temu wyzwaniu także podołamy. Jeżeli nie masz pomysłu, na umieszczenie grafiki na swoich opakowaniach — nic straconego. Zaproponujemy Ci kilka wersji i wspólnie na pewno znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Zamawiając opakowania bezpośrednio u nas, otrzymujesz nie tylko dostęp do pełnych stanów magazynowych, co daje Ci gwarancję dostępności, ale również zapewnimy szybką realizację, a także najlepszą cenę.

Co mamy w naszym asortymencie?

Posiadamy spersonalizowane oferty zarówno dla hurtowni, właścicieli restauracji, jak i firm związanych z pakowaniem żywności. Jeżeli należysz do grona takich osób, to z pewnością znajdziemy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Oferta dla hurtowni

Prowadzimy produkcję i sprzedaż opakowań przeznaczonych dla branży spożywczej, gastronomicznej, a także przemysłu związanego z przetwórstwem, pakowaniem warzyw, owoców i innych produktów spożywczych. W jej skład wchodzą zarówno gładkie, niezadrukowane, jak i te spersonalizowane specjalnie dla Twojego klienta. Chcesz poznać ofertę opakowań dla hurtowni? Zerknij tutaj!

Tacki na owoce i warzywa

Jesteśmy specjalistami w produkcji opakowań i tacek służących do szeroko pojętego przemysłu związanego z przetwórstwem oraz pakowaniem warzyw i owoców. Są one w pełni ekologiczne, wykonane z papieru i specjalnej tektury, co sprawia, że nasze produkty są wysoko biodegradowalne. Kształt każdego z opakowań jest w pełni dopasowany do produktu.

Opakowania dla sieci restauracji

Naszą specjalizacją jest także produkcja jednorazowych opakowań, przeznaczonych dla branży gastronomicznej, jakiej są restauracje, fast foody, food tracki czy cateringi. Dzięki spersonalizowanym nadrukom Twoje opakowania z pewnością zapadną w pamięć.

W naszej ofercie znajdziesz opakowania na zróżnicowane typy dań, posiłków czy zestawów, przede wszystkim na wynos. Posiadają one różną gramaturę czy kształt — wszystko dopasowane do Twoich potrzeb. 

Opakowania na żywność

Oprócz wspomnianych już ofert przygotowanych dla restauracji czy hurtowni tworzymy także wyjątkowe opakowania na żywność. Stanowią one piękną oprawę opakowań dla wszelkiego  rodzaju ciast, pierników czy innych wyrobów cukierniczych.

Podobnie jak w przypadku poprzednich, oferujemy zainteresowanym klientom możliwość personalizacji opakowań, aby były idealnie dopasowane do produktów, a także doskonale komponowały się i prezentowały zawartość.

Nasze opakowania są w 100% ekologiczne i wyróżnia je transparentność w relacji ze środowiskiem. Nowe uregulowania Unii Europejskiej narzucają na producentów obowiązek stosowania wyłącznie opakowań z naturalnych surowców. Tworzymy więc idealną alternatywę dla opakowań z tworzywa sztucznego. 
Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Napisz do nas na adres biuro@forpa.pl.


Poznaj nasze ostatnie wpisy!